تولید مستربچ طوسی

مستربچ طوسی از رنگدانه خاکستری، رزین و مواد افزودنی مناسب ساخته شده است. برای ایجاد رنگ طوسی برای محصولات نهایی استفاده می شود. 

رنگ ها با استفاده از رنگدانه ها به پلاستیک ها اضافه می شوند تا کالاهای پلاستیکی را ایجاد کنند که چشم نوازتر و مناسب برای مصارف مورد نظرشان باشد. علاوه بر این، رنگدانه ها می توانند با جذب جزئی اشعه ماوراء بنفش از نور محافظت کنند و عمر مفید اقلام پلاستیکی را افزایش دهند.

مستربچ طوسی مخلوط غلیظی از پودر خاکستری، رزین پایه و افزودنی های پلاستیکی است. این مستربچ رنگی رنگ خاکستری پر جنب و جوش و خواص پیشرفته را با توجه به مواد افزودنی به مواد اولیه اضافه می کند.

 پراکندگی عالی، مقاومت در برابر حرارت بالا و ثبات رنگ دلیل استفاده گسترده از مستربچ طوسی در صنعت پلاستیک است. این ماده در ترموفرمینگ، تولید اقلام قالب‌گیری تزریقی و فیلم‌های دمنده استفاده می‌شود. این ماده به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا محصولات نهایی با رنگ‌ها، ویژگی‌ها و استحکام مکانیکی دلخواه را با کمترین هزینه ایجاد کنند.

هامون بسپار به تولید و عرضه انواع مستربچ از جمله مستربچ سفید با کیفیت بالا مفتخر است. ما مستربچ طوسی را با رنگ ها و خواص مختلف مناسب با نیازهای تولید مشتریان ارائه می دهیم. کارکنان فنی ما به شما کمک می کنند تا یک مستربچ را سفارشی کنید که رنگ طوسی یکنواخت و سفت و سختی را به محصولات اضافه کنید.

ویژگی های مستربچ طوسی

در اینجا برخی از ویژگی های برجسته مستربچ طوسی هامون بسپار آورده شده است:

  • رنگ طوسی را برای محصولات نهایی ایجاد می کند
  • پراکندگی خوب
  • مقاومت در برابر حرارت و ثبات رنگ بالا
  • سازگار با محیط زیست
  • انتخاب طیف های مختلف رنگی طوسی بر اساس نیاز مشتری